بهترین رنگ برای دیده شدن تابلو در شب

11 خرداد 1396

 

یکی از عمومی ترین روش های تبلیغات، چاپ بنر می باشد. در این روش تبلیغات معمولا برای بهتر دیده شدن آن در شب (که همیشه جزء دغدغه های صاحب مشاغل است) از پروژکتورهای جاده ای برای روشن کردن تبلیغ استفاده می کنند و مصرف برق این نوع تبلیغ، بیشترین هزینه نگهداری میباشد. همیشه سوال اینجاست که از چه رنگی برای بهتر دیده شدن تبلیغ در شب استفاده کنیم و در برخی موارد هم مشتری ، طراح را یک تئوریسین قوی (!) در این زمینه می بیند و همه چیز را به او واگذار می کند به امید آنکه تابلوی او در شب بهتر دیده شود!

شاید خیلی از شماها ندانید که می توانید بجای استفاده از بنر معمولی و مانور دادن با رنگ های معمولی ، می شود از بنر مخصوص اینکار استفاده کرد. بله! نوعی از بنر به نام بنر شبرنگی که دقیقا مثل شبرنگ هایی که در شب بخوبی می درخشند، می توانند تابلویی درخشنده برای شما به ارمغان بیاورند و مطمئنا هیچ مخاطبی دیدن تابلوی شما را از دست نمی دهد !!

حتی در جاده های بین شهری و برای بیلبوردها می توان از نور ماشین ها برای روشن کردن تابلو بنر شبرنگی استفاده نماییم. بنر شبرنگی به صورت معمول همانند بنر معمولی توسط دستگاه های لارج فرمت (چاپ بنر) چاپ می شوند و ضخامت این نوع بنر هم همانند بنرهای معمولی در گرماژ مختلف می باشد. بافت رویه بنر شبرنگی به صورت لانه زنبوری است (همانند شبرنگ لانه زنبوری) و می توان از بنر شبرنگی یا رفلکتیو برای علایم رانندگی هم استفاده کرد.

مجموعه فریچاپ، می تواند برای طراحی و چاپ بنر شبرنگی شما را یاری کند.

 

قیمت و سفارش بنر شبرنگی